۱۴۰۳/۰۴/۰۴

وجه تسمیه شهر حمیدیا

شهرداري حميديا در سال 1372 تأسيس و به نام استاندار فقيد یزد «مرحوم مهندس عبدالعلي حميديا» نامگذاري شد . لازم به ذکر است جمعیت شهر حمیدیا در حال حاضر حدود 50000 (پنجاه هزار) نفر میباشد.

بوستان ناجی حمیدیا

بوستان ناجی واقع در بلوار شهید دشتی حمیدیا

بوستان ناجی حمیدیا

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

برگزاری کلاس های آموزشی

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

حضور شهردار حمیدیا، ریس شورای اسلامی شهر حمیدیا، حراست شهرداری، مسئول روابط عمومی در اختتامیه مسابقات لیگ دسته دو بانوان هندبال ایران

به گزارش روابط عمومی شهرداری حمیدیا،
مسابقات لیگ دسته دو بانوان هندبال ایران از دهم تا پانزدهم اسفند ماه به میزبانی جهان شهر یزد برگزار گردید که در این مسابقات هشت تیم از سراسر کشور حضور داشتند و تیم دختران آفتاب یزد و گلدیس کاشی مجومرد نمایندگان استان یزد در این مسابقات بودند.

در پایان مرحله گروهی این بازی ها تیم دختران آفتاب که با نمایندگان مشهد، سمنان و شهرکرد هم گروه بود به عنوان سرگروه به مرحله نیمه نهایی مسابقات راه یافت و در این مرحله با حذف نماینده شیراز علاوه بر کسب سهمیه حضور در لیگ دسته یک بانوان به فینال مسابقات راه یافت.

تیم دختران آفتاب که متشکل از سرمربی خانم دکتر ریحانه شکوهی مربی خانم مریم ابراهیمی و سرپرست خانم نازنین جلالی با تیمی تشکیل شده از دختران نوجوان و جوان یزدی در این مسابقات حضور داشت در بازی نهایی به تجربه تیم تربت حیدریه که تیمی تشکیل شده از بازیکنانی با تجربه بازی در دسته های بالاتر بودند، در یک بازی پایاپای بازی را با سه اختلاف (۲۵-۲۲) واگذار کرد و نائب قهرمان این مسابقات شد.

شایان ذکر می باشد که تیم دختران آفتاب این افتخار آفرینی را برای اولین بار برای یزدی ها رقم زده است.

در ضمن تمامی اسپانسر بازی دختران آفتاب یزد به عهده شهرداری حمیدیا می باشد.

تیم اول تربیت حیدریه
تیم دوم دختران آفتاب یزد
تیم سوم دختران پارسی شیرازتمامی حقوق برای “شهرداری حمیدیا” محفوظ است.

آدرس و تلفن

  • آدرس : یزد – شهر حمیدیا – بلوار سردار شهید حاج حسن دشتی – خیابان شهید نصرا… جعفری – شهرداری حمیدیا
  • سامانه پیامک : 3000101124
  • تلفن: 38222283-035
  • نمابر : 38222282-035
  • رایانامه : info@hamidia.ir
Template Design:Dima Group