۱۴۰۳/۰۴/۲۳

وجه تسمیه شهر حمیدیا

شهرداري حميديا در سال 1372 تأسيس و به نام استاندار فقيد یزد «مرحوم مهندس عبدالعلي حميديا» نامگذاري شد . لازم به ذکر است جمعیت شهر حمیدیا در حال حاضر حدود 50000 (پنجاه هزار) نفر میباشد.

بوستان ناجی حمیدیا

بوستان ناجی واقع در بلوار شهید دشتی حمیدیا

بوستان ناجی حمیدیا

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

برگزاری کلاس های آموزشی

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

کوک تابستان روی بهار علم، مهارت و قرآن آموزی

ویژه برنامه های تابستانه گروه دختران شهر حمیدیا با حضور شهردار و اعضای شورای شهر حمیدیا آغار بکار کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری حمیدیا، در مراسمی با حضور شهردار و اعضای شورای شهر حمیدیا برنامه های تربیتی و آموزشی دختران کودک و نوجوان در محل بوستان ریحان ویژه فصل تابستان آغاز به کار کرد.

این برنامه ها شامل موضوعات معرفتی، قرآنی، هنری، مهارتی، کتابخوانی، ورزشی و اردویی است که در قالب طرح پله های آسمان برای دانش آموزان دوره دبستان و طرح همنفس فرشته ها ویژه دانش آموزان مقطع متوسطه اول و دوم است که تا نیمه شهریور ادامه دارد.

برنامه های تابستانه شهر حمیدیا در راستای ارتقاء سطح معرفتی و مهارتی دانش آموزان و با رویکرد پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی در گروه سنی کودکان و نوجوانان برگزار می شود.

اجرای ویژه برنامه چهارشنبه های شگفت انگیز از دیگر برنامه های این مراسم بود که دختران شرکت کننده در طرح توانمندی های خود در عرصه پخت و تزئین غذا را به نمایش گذاشتند.

شایان بذکر است ویژه برنامه های مخصوص پسران نیز با همکاری شهرداری حمیدیا در محل مجتمع امام علی(ع) واقع در خیابان شهید احمد علی دشتی در حال برگزاری است.

تمامی حقوق برای “شهرداری حمیدیا” محفوظ است.

آدرس و تلفن

  • آدرس : یزد – شهر حمیدیا – بلوار سردار شهید حاج حسن دشتی – خیابان شهید نصرا… جعفری – شهرداری حمیدیا
  • سامانه پیامک : 3000101124
  • تلفن: 38222283-035
  • نمابر : 38222282-035
  • رایانامه : info@hamidia.ir
Template Design:Dima Group