۱۴۰۳/۰۴/۲۹

وجه تسمیه شهر حمیدیا

شهرداري حميديا در سال 1372 تأسيس و به نام استاندار فقيد یزد «مرحوم مهندس عبدالعلي حميديا» نامگذاري شد . لازم به ذکر است جمعیت شهر حمیدیا در حال حاضر حدود 50000 (پنجاه هزار) نفر میباشد.

بوستان ناجی حمیدیا

بوستان ناجی واقع در بلوار شهید دشتی حمیدیا

بوستان ناجی حمیدیا

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

برگزاری کلاس های آموزشی

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

اجرای عملیات پیاده رو سازی بلوار شهید سامعی

ناظر واحد عمران شهرداری حمیدیا از اجرای عملیات پیاده رو سازی بلوار شهید سامعی در راستای تسهیل در عبور و مرور عابرین و زیبا سازی معابر، خبرداد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری حمیدیا، مجتبی طهوری، ناظر واحد عمران شهرداری حمیدیا با اشاره به لزوم ساماندهی و توجه به وضعیت پیاده رو‌های شهری گفت: در راستا ارتقاء کیفیت معابر و مناسب سازی پیاده رو‌ها جهت تسهیل در عبور و مرور عابرین و زیبا سازی معابر پروژه پیاده رو سازی بخشی از بلوار شهید سامعی تعریف شد.

 

طهوری خاطرنشان کرد: بر این اساس عملیات پاکسازی، جمع آوری نخاله و شفته مسیر ۲۰۰۰ متر مربعی انتهای بلوار پاسداران تا بلوار شهید قندی انجام و عملیات شن ریزی و موزائیک مسیر مذکور در حال انجام است.

 

وی با بیان اینکه برای اجرای پروژه پیاده روسازی بخشی از بلوار شهید سامعی قریب به ۵ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است، اظهارداشت: پیش بینی می شود عملیات اجرایی این پروژه تا اواسط اسفندماه سالجاری به اتمام برسد.

 

ناظر واحد عمران شهرداری حمیدیا در پایان اضافه کرد: اقدامات اولیه برگزاری مناقصه و تعیین پیمانکار فاز ۲ پیاده رو سازی بلوار سامعی؛ حد فاصل میدان محمد رسول الله تا میدان سفیر امید نیز انجام شده وبه زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

 

تمامی حقوق برای “شهرداری حمیدیا” محفوظ است.

آدرس و تلفن

  • آدرس : یزد – شهر حمیدیا – بلوار سردار شهید حاج حسن دشتی – خیابان شهید نصرا… جعفری – شهرداری حمیدیا
  • سامانه پیامک : 3000101124
  • تلفن: 38222283-035
  • نمابر : 38222282-035
  • رایانامه : info@hamidia.ir
Template Design:Dima Group