۱۴۰۳/۰۳/۰۱

وجه تسمیه شهر حمیدیا

شهرداري حميديا در سال 1372 تأسيس و به نام استاندار فقيد یزد «مرحوم مهندس عبدالعلي حميديا» نامگذاري شد . لازم به ذکر است جمعیت شهر حمیدیا در حال حاضر حدود 50000 (پنجاه هزار) نفر میباشد.

بوستان ناجی حمیدیا

بوستان ناجی واقع در بلوار شهید دشتی حمیدیا

بوستان ناجی حمیدیا

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

برگزاری کلاس های آموزشی

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

بازدید شهردار حمیدیا از روند آماده سازی تالارهای بوستان ناجی جهت برگزاری جشنواره یلدای فاطمی

شهردار حمیدیا از روند آماده سازی تالارهای عمارت بوستان ناجی جهت برگزاری جشنواره یلدای فاطمی ویژه دانش آموزان پیش دبستانی و ابتدایی بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری حمیدیا، مهندس امیرشاکری؛ شهردار حمیدیا ظهر امروز از روند آماده سازی تالارهای عمارت بوستان ناجی جهت برگزاری جشنواره یلدای فاطمی ویژه دانش آموزان پیش دبستانی و ابتدایی بازدید کرد.

گفتنی است، با همکاری اولیا یکی از مدارس شهر حمیدیا و روابط عمومی شهرداری حمیدیا، جشنواره یلدای فاطمی در سه محور اصلی برگزاری مسابقه نقاشی، حافظ خوانی و شاهنامه خوانی و تهیه بسته های معیشتی یلدایی برای خانواده دانش آموزان نیازمند با استفاده از ظرفیت خانواده دانش آموزان حاضر در این جشنواره، برگزار می شود.

شایان ذکر است که عموم شهروندان حمیدیا می توانند فردا بعد از ظهر با حضور در بوستان ناجی شهر حمیدیا واقع در بلوار شهید حاج حسن دشتی، تصاویری به یادماندنی از آخرین پاییز قرن را در کنار سفره شب یلدا پهن شده در این بوستان به ثبت برسانند.

 

تمامی حقوق برای “شهرداری حمیدیا” محفوظ است.

آدرس و تلفن

  • آدرس : یزد – شهر حمیدیا – بلوار سردار شهید حاج حسن دشتی – خیابان شهید نصرا… جعفری – شهرداری حمیدیا
  • سامانه پیامک : 3000101124
  • تلفن: 38222283-035
  • نمابر : 38222282-035
  • رایانامه : info@hamidia.ir
Template Design:Dima Group