۱۴۰۳/۰۱/۲۶

وجه تسمیه شهر حمیدیا

شهرداري حميديا در سال 1372 تأسيس و به نام استاندار فقيد یزد «مرحوم مهندس عبدالعلي حميديا» نامگذاري شد . لازم به ذکر است جمعیت شهر حمیدیا در حال حاضر حدود 50000 (پنجاه هزار) نفر میباشد.

بوستان ناجی حمیدیا

بوستان ناجی واقع در بلوار شهید دشتی حمیدیا

بوستان ناجی حمیدیا

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

برگزاری کلاس های آموزشی

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

آغاز اجرای طرح ساماندهی ورودی خیابان شهیدان محمدرضا دشتی و محدوده آب انبار محله پایین رحمت آباد

کارشناس واحد طرح و مطالعات شهرداری حمیدیا از تهیه طرح ترافیکی ورودی خیابان شهیدان محمدرضا دشتی و محدوده آب انبار محله پایین رحمت آباد و آغاز عملیات اجرایی آن در آینده ای نزدیک خبرداد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری حمیدیا، سید امیرحسین آسایش؛ کارشناس واحد طرح و مطالعات شهرداری حمیدیا گفت: به منظور اجرای پروژه های عمرانی و جلوگیری از بروز حوادث ترافیکی، شهرداری حمیدیا اقدام به تهیه طرح ترافیکی و اجرایی ورودی خیابان شهیدان محمدرضا دشتی و محدوده آب انبار و تصویب آن در شورای ترافیک شهرستان یزد نموده است.

 

وی اظهارداشت: مساحت مسیر اجرا ۳۲۰۰ مترمربع است که در این محدوده اقداماتی نظیر نصب سنگ جدول، زیرسازی آسفالت و پیاده رو سازی انجام خواهد شد.

 

کارشناس واحد طرح و مطالعات شهرداری حمیدیا خاطرنشان کرد: ساماندهی ورودی خیابان شهیدان محمدرضا دشتی و روان سازی ترافیک در اطراف بنای آب انبار واقع در خیابان مذکور از جمله مزایای اجرای این طرح ترافیکی است.

 

تمامی حقوق برای “شهرداری حمیدیا” محفوظ است.

آدرس و تلفن

  • آدرس : یزد – شهر حمیدیا – بلوار سردار شهید حاج حسن دشتی – خیابان شهید نصرا… جعفری – شهرداری حمیدیا
  • سامانه پیامک : 3000101124
  • تلفن: 38222283-035
  • نمابر : 38222282-035
  • رایانامه : info@hamidia.ir
Template Design:Dima Group