۱۴۰۳/۰۴/۲۹

وجه تسمیه شهر حمیدیا

شهرداري حميديا در سال 1372 تأسيس و به نام استاندار فقيد یزد «مرحوم مهندس عبدالعلي حميديا» نامگذاري شد . لازم به ذکر است جمعیت شهر حمیدیا در حال حاضر حدود 50000 (پنجاه هزار) نفر میباشد.

بوستان ناجی حمیدیا

بوستان ناجی واقع در بلوار شهید دشتی حمیدیا

بوستان ناجی حمیدیا

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

برگزاری کلاس های آموزشی

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

سنجش میزان آمادگی ستاد بحران شهرداری حمیدیا در برابر حوادث

دبیرستاد مدیریت بحران شهرداری حمیدیا از برگزاری مانور هماهنگی و سنجش میزان آمادگی تجهیزات و نیروهای عملیاتی ستاد بحران شهرداری حمیدیا خبرداد.برگزاری مانور

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری حمیدیا، محمدهادی شاهدی، دبیرستاد مدیریت بحران شهرداری حمیدیا با اشاره به لزوم برگزاری مانورهای مختلف شهری جهت احصاء نقاط قوت و ضعف نیروهای ستادی و برآورد کمی و کیفی منابع در دسترس، گفت: مانور هماهنگی و سنجش میزان آمادگی تجهیزات و نیروهای عملیاتی ستاد بحران شهرداری حمیدیا ساعت 21 روز یکشنبه؛ بیست و یکم شهریورماه جاری در محل بوستان مارکار شهر یزد برگزار شد.

وی با بیان اینکه عمده ترین بحران شهر حمیدیا مربوط به آبگرفتگی معابر است، اظهارداشت: این مانور با هدف ارتقاء سطح آمادگی تجهیزات و نیروها در مواقع بحران و با انجام عملیات شبیه سازی شده صورت گرفت.

شاهدی ادامه داد: براساس هماهنگی های انجام شده نیروهای آتش نشانی نیز در محل مانور حاضر و با ارائه روش های اطفاء حریق و نکات و موارد مربوط به آن و فراهم سازی زمینه اطفای آتش توسط هر کدام از اعضای ستاد، موجب ارتقا سطح آمادگی اعضا در این زمینه شدند.

شایان بذکر است در پایان این مانور، جلسه ای به منظور جمع بندی نقاط ضعف و قوت عملکردی اعضا برگزار شد.

تمامی حقوق برای “شهرداری حمیدیا” محفوظ است.

آدرس و تلفن

  • آدرس : یزد – شهر حمیدیا – بلوار سردار شهید حاج حسن دشتی – خیابان شهید نصرا… جعفری – شهرداری حمیدیا
  • سامانه پیامک : 3000101124
  • تلفن: 38222283-035
  • نمابر : 38222282-035
  • رایانامه : info@hamidia.ir
Template Design:Dima Group