۱۴۰۳/۰۴/۰۳

وجه تسمیه شهر حمیدیا

شهرداري حميديا در سال 1372 تأسيس و به نام استاندار فقيد یزد «مرحوم مهندس عبدالعلي حميديا» نامگذاري شد . لازم به ذکر است جمعیت شهر حمیدیا در حال حاضر حدود 50000 (پنجاه هزار) نفر میباشد.

بوستان ناجی حمیدیا

بوستان ناجی واقع در بلوار شهید دشتی حمیدیا

بوستان ناجی حمیدیا

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

برگزاری کلاس های آموزشی

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

برگزاری نشست بررسی مشکلات شهر حمیدیا با حضور نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی

نشست بررسی مشکلات مردم شهر حمیدیا با حضور محمد صالح جوکار، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، امیر شاکری، شهردار حمیدیا و جمعی از مسئولین استانی محلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری حمیدیا، نشست بررسی مشکلات شهر حمیدیا با حضور دکتر جوکار، نماینده مردم یزد و اشکذر و بخش ندوشن، مدیر کل دفتر امور اتباع استانداری یزد، معاون سیاسی فرمانداری یزد، شهردار حمیدیا، رئیس کلانتری و رئیس ناحیه بسیج منطقه و تعدادی از اهالی این شهر در مسجد جامع رحمت آباد برگزار شد.

برقراری گشت های مستمر شبانه نیروی انتظامی جهت ارتقاء سطح امنیت منطقه و استفاده از ظرفیت نیروهای بسیج در این راستا، پلمب ضایعاتی‌های غیرمجاز و ساماندهی واحدهای مجاز، تشدید نظارت بر روند ساخت و سازهای شهر و جلوگیری از بروز تخلفات ساختمان‌سازی و نیز جمع آوری، اسکان و واکسیناسیون معتادان شهر با محوریت بهزیستی و همکاری شهرداری از جمله مباحث مطرح شد در این نشست بود.

تمامی حقوق برای “شهرداری حمیدیا” محفوظ است.

آدرس و تلفن

  • آدرس : یزد – شهر حمیدیا – بلوار سردار شهید حاج حسن دشتی – خیابان شهید نصرا… جعفری – شهرداری حمیدیا
  • سامانه پیامک : 3000101124
  • تلفن: 38222283-035
  • نمابر : 38222282-035
  • رایانامه : info@hamidia.ir
Template Design:Dima Group