۱۴۰۳/۰۳/۰۱

وجه تسمیه شهر حمیدیا

شهرداري حميديا در سال 1372 تأسيس و به نام استاندار فقيد یزد «مرحوم مهندس عبدالعلي حميديا» نامگذاري شد . لازم به ذکر است جمعیت شهر حمیدیا در حال حاضر حدود 50000 (پنجاه هزار) نفر میباشد.

بوستان ناجی حمیدیا

بوستان ناجی واقع در بلوار شهید دشتی حمیدیا

بوستان ناجی حمیدیا

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

برگزاری کلاس های آموزشی

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

پیام قدردانی و تبریک شهردار حمیدیا به مردم، نامزدهای انتخابات شورای شهر و برگزیدگان انتخابات

امیرشاکری، شهردار حمیدیا در پیامی از مردم و نامزدهای انتخابات شورای شهر جهت شرکت در انتخابات قدردانی و به برگزیدگان انتخابات تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری حمیدیا، پیام قدردانی و تبریک شهردار حمیدیا به مردم، نامزدهای انتخابات شورای شهر و برگزیدگان انتخابات؛ به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

حضور گسترده و باشکوه ملت حماسه ساز ایران اسلامی در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، شکوه جادوانه ای را آفرید و برگ زرین دیگری به دفتر افتخارات این مرز و بوم افزود.

 

اینجانب از عموم مردم شهر حمیدیا و تمامی نامزدهای ششمین دوره شورای شهر، بواسطه حضور خود در انتخابات نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

 

با عرض تبریک خدمت منتخبین محترم شورای اسلامی شهر حمیدیا، رجاء واثق دارم، تمام اهتمام خود را برای حل مسائل و مشکلات موجود و بهبود وضعیت مردم در زمینه های مختلف به کار می گیرند و موجبات سربلندی و سرافرازی بیشتر این شهر و ادامه جریان توسعه این شهر را فراهم می کنند.

 

امیرشاکری
شهردار حمیدیا

تمامی حقوق برای “شهرداری حمیدیا” محفوظ است.

آدرس و تلفن

  • آدرس : یزد – شهر حمیدیا – بلوار سردار شهید حاج حسن دشتی – خیابان شهید نصرا… جعفری – شهرداری حمیدیا
  • سامانه پیامک : 3000101124
  • تلفن: 38222283-035
  • نمابر : 38222282-035
  • رایانامه : info@hamidia.ir
Template Design:Dima Group