۱۴۰۳/۰۴/۲۳

وجه تسمیه شهر حمیدیا

شهرداري حميديا در سال 1372 تأسيس و به نام استاندار فقيد یزد «مرحوم مهندس عبدالعلي حميديا» نامگذاري شد . لازم به ذکر است جمعیت شهر حمیدیا در حال حاضر حدود 50000 (پنجاه هزار) نفر میباشد.

بوستان ناجی حمیدیا

بوستان ناجی واقع در بلوار شهید دشتی حمیدیا

بوستان ناجی حمیدیا

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

برگزاری کلاس های آموزشی

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

بهسازی تابلوهای مزین به تمثال شهدای شهر حمیدیا

شهردار حمیدیا از اجرای فاز دوم پروژه بهسازی تابلوهای مزین به تمثال شهدای شهر حمیدیا به مناسبت سوم خرداد؛ سالروز آزادسازی خرمشهر خبرداد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری حمیدیا؛ مهندس امیر شاکری، شهردار حمیدیا زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا را رسالت همگانی دانست و گفت: به مناسبت سوم خرداد؛ سالروز آزادسازی خرمشهر فاز دوم پروژه بهسازی تابلوهای معرف معابر شهر که مزین به نام و تمثال شهدا هستند، اجرا  شد.

 

مهندس شاکری ادامه داد: در قالب این پروژه تمثال شهدای گرانقدر شهر حمیدیا بر روی 17 تابلو به روش چاپ دیجیتال روی فلز که از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار است، نقش بست و در معابر شهر نصب شد. 

 

وی با بیان اینکه برای اجرای این پروژه دو میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شده است، اظهارداشت: این اقدام در راستای بهسازی و زیباسازی سیما و منظر شهری با تصاویر شهدا و ترویج فرهنگ ایثار، معرفی شهدای والامقام  شهر حمیدیا و ترویج فرهگ ایثار و شهادت در جامعه انجام شد.

 

شایان بذکر است که فاز اول پروژه بهسازی تابلوهای شهدای شهر حمیدیا همزمان با برگزاری کنگره ملی بزرگداشت 4000 شهید استان یزد، اجرا شد.

تمامی حقوق برای “شهرداری حمیدیا” محفوظ است.

آدرس و تلفن

  • آدرس : یزد – شهر حمیدیا – بلوار سردار شهید حاج حسن دشتی – خیابان شهید نصرا… جعفری – شهرداری حمیدیا
  • سامانه پیامک : 3000101124
  • تلفن: 38222283-035
  • نمابر : 38222282-035
  • رایانامه : info@hamidia.ir
Template Design:Dima Group