۱۴۰۳/۰۳/۰۱

وجه تسمیه شهر حمیدیا

شهرداري حميديا در سال 1372 تأسيس و به نام استاندار فقيد یزد «مرحوم مهندس عبدالعلي حميديا» نامگذاري شد . لازم به ذکر است جمعیت شهر حمیدیا در حال حاضر حدود 50000 (پنجاه هزار) نفر میباشد.

بوستان ناجی حمیدیا

بوستان ناجی واقع در بلوار شهید دشتی حمیدیا

بوستان ناجی حمیدیا

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

برگزاری کلاس های آموزشی

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

اعلام نتایج قرعه کشی مسابقه دکلمه و شعر خوانی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه(س)

نتایج قرعه کشی مسابقه دکلمه و شعر خوانی  میلاد حضرت فاطمه(س) و روز بزرگداشت مقام مادر و روز زن  اعلام شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری حمیدیا، نتایج قرعه کشی مسابقه دکلمه و شعر خوانی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه(س) و روز بزرگداشت مقام مادر و روز زن، روز چهارشنبه 20 اسفندماه به صورت زنده و در پیج اینستاگرام شهرداری حمیدیا اعلام شد.

در این بین نام خانم ها سارا زارع چاهوکی (کد 103)، مهدیه زینل پور(کد 137)، هلنا ذاکری (کد 134)، زینب نورزدهی (کد 122)، کوثر سیروس (کد 115)، مهسا زارع (کد109 )، نازنین زهرا زارع زردینی (کد126) و آقایان امیرحسین زارع زردینی (کد 127)، مرتضی و علی دهقانی (کد 119)، سینا محمودی زارع (کد 132)، از گوی قرعه کشی بیرون آمد و برنده کارت هدیه سه میلیون ریالی شدند.

 

برندگان قرعه کشی برای دریافت کارت هدیه خود می توانند هفته آینده با در دست داشتن شناسنامه یا کارت شناسایی معتبر به دبیرخانه مسابقه واقع در شهرداری حمیدیا مراجعه کنند.

 

شایان بذکر است که این مسابقه بدون محدودیت سنی برگزار شد و علاقمندان می توانستند با ارسال فایل صوتی یا تصویری از خوانش و اجرای شعر و دکلمه با محتوای تبریک روز مادر و قدردانی از زحمات آن ها، در مسابقه شرکت کنند.

تمامی حقوق برای “شهرداری حمیدیا” محفوظ است.

آدرس و تلفن

  • آدرس : یزد – شهر حمیدیا – بلوار سردار شهید حاج حسن دشتی – خیابان شهید نصرا… جعفری – شهرداری حمیدیا
  • سامانه پیامک : 3000101124
  • تلفن: 38222283-035
  • نمابر : 38222282-035
  • رایانامه : info@hamidia.ir
Template Design:Dima Group