۱۴۰۳/۰۴/۲۳

وجه تسمیه شهر حمیدیا

شهرداري حميديا در سال 1372 تأسيس و به نام استاندار فقيد یزد «مرحوم مهندس عبدالعلي حميديا» نامگذاري شد . لازم به ذکر است جمعیت شهر حمیدیا در حال حاضر حدود 50000 (پنجاه هزار) نفر میباشد.

بوستان ناجی حمیدیا

بوستان ناجی واقع در بلوار شهید دشتی حمیدیا

بوستان ناجی حمیدیا

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

برگزاری کلاس های آموزشی

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

نوای مرشد و ضرب در شهر حمیدیا طنین انداز شد

شهردار حمیدیا گفت: همزمان با دهه کرامت، زورخانه سردار سلیمانی شهر حمیدیا افتتاح شد.

امیر شاکری شهردار حمیدیا گفت: همزمان با دهه کرامت و ولادت امام رضا(ع) زورخانه سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی، با حضور جمعی از مسئولان و باستانی کاران در شهر حمیدیا افتتاح شد.

او با بیان اینکه این زورخانه با گود هفت متری، یکی از بزرگترین زورخانه های استان یزد است، افزود: این مجموعه در زمینی به مساحت ۳۵۰ مترمربع و با اعتبار ۱۲ میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.

شاکری به ضرورت احیای ورزش های پهلوانی و زورخانه ای در جامعه پرداخت و اظهارداشت: در مجموع عملیات احداث و بهره برداری از زورخانه سردار سلیمانی، ۱۰ ماه به طول انجامید.

شهردار حمیدیا تصریح کرد: ورزش های پهلوانی و زورخانه ای نقش مهمی در جذب نوجوانان و جوانان و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و تزریق روحیه نشاط اجتماعی بین این قشرها دارد.

او در پایان ضمن قدردانی از زحمات شهرداران سابق این شهر در توسعه فضاهای فرهنگی و ورزشی، اضافه کرد: در سال های اخیر اقدامات خوبی از سوی شهرداری حمیدیا برای توسعه ورزش و ترغیب شهروندان به انجام فعالیت های ورزشی، انجام شده است که از جمله آن ها می توان به بهره برداری از سالن ورزشی غدیر، پارک ورزش و زمین چمن مصنوعی پارک قلعه شهر حمیدیا اشاره کرد.

تمامی حقوق برای “شهرداری حمیدیا” محفوظ است.

آدرس و تلفن

  • آدرس : یزد – شهر حمیدیا – بلوار سردار شهید حاج حسن دشتی – خیابان شهید نصرا… جعفری – شهرداری حمیدیا
  • سامانه پیامک : 3000101124
  • تلفن: 38222283-035
  • نمابر : 38222282-035
  • رایانامه : info@hamidia.ir
Template Design:Dima Group