کار فرهنگی، هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری اجتماعی است

کار فرهنگی، هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری اجتماعی است

کار فرهنگی، هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری اجتماعی است
شهردار حمیدیا گفت: عمده کار شهرداری کار سخت افزاری در حوزه عمرانی است، اما انجام کار فرهنگی نیاز و ضرورتی است که نمی توان از آن غافل شد.
محمد مرزبان در دیدار با معاون فرهنگی دادگستری استان گفت: در محدوده شهرداری حمیدیا ۲۸ پارک محله ای بر پایه طرح تفضیلی ایجاد شده است که اگر این پارک ها پیوست برنامه فرهنگی را نداشته باشند به کانونی برای رشد معضلات اجتماعی تبدیل خواهند شد.
وی از برگزاری مراسم های محله محور در محدوده شهرداری حمیدیا خبر داد و گفت: اجتماعات بسیار خوب و با شکوهی با برنامه های ترکیبی در محلات مختلف شهر حمیدیا با حضور مردم تشکیل می شود که اگر در یک بخش از این برنامه با حضور یک مقام قضایی به بحث معضلات اجتماعی پرداخته شود مورد استقبال و استفاده مردم قرار خواهد گرفت.
مرزبان با اشاره به وجود با بافت جمعیتی خاص و وجود تضاد فرهنگی در برخی محلات، ابراز داشت: تدوین برنامه های فرهنگی فاخر و استفاده از افراد فرهیخته برای حضور در این اجتماعات می تواند برخی مشکلات اجتماعی و فرهنگی محلات را کاهش دهد.
شایان ذکر است در این جلسه بر تداوم همکاری دادگستری و شهرداری تاکید و حضور مقامات قضایی در برخی اجتماعات  محله محور تصویب گردید.