پرونده پروژه های ورزشی شهر حمیدیا پربارتر می شود

پرونده پروژه های ورزشی شهر حمیدیا پربارتر می شود

پرونده پروژه های ورزشی شهر حمیدیا پربارتر می شود/ بهره برداری از دو پروژه ورزشی تا پایان سال

شهردار حمیدیا گفت: به منظور افزایش روحیه نشاط اجتماعی بین شهروندان دو پروژه ورزشی تا پایان امسال در شهر حمیدیا به بهره برداری می رسد.

امیر شاکری شهردار حمیدیا در حاشیه آئین افتتاحیه زورخانه سردار سلیمانی، با بیان اینکه یکی از اولویت های ما توسعه فضاهای ورزشی و فرهنگی شهر حمیدیا است، گفت: پروژه پارک بانوان شهر حمیدیا، که یکی از بزرگترین و مجهز ترین پارک های بانوان در استان یزد است، تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

او با اعلام خوش خبری برای ورزشکاران و علاقمندان به دوچرخه سواری، اظهارداشت: عملیات اجرایی مسیر دوچرخه سواری حاشیه بلوار شهید سامعی، نیز در دست اجراست و تا پایان سال1399 به بهره برداری می رسد.

شاکری اضافه کرد: طراحی مجتمع فرهنگی-ورزشی درون محله ای نیز در دست اقدام است، که پس نهایی شدن طرح در ماه های آینده، کلنگ احداث این پروژه نیز امسال به زمین زده می شود.

شهردار حمیدیا با بیان اینکه مجتمع مذکور تا پایان سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید، تصریح کرد: این مجتمع نقش بسیار مهمی در پایداری محله و ارتقاء سطح فرهنگی و ورزشی شهروندان و به ویژه نسل جوان خواهد داشت.

او یکی از پروژه های در دست اجرا این شهر را، احیای بافت تاریخی محله پایین رحمت آباد دانست و اظهارداشت: احیای بافت تاریخی این محله، در سایه طرح احیای پیاده راه ها در محلات رقم می خورد.

شاکری ادامه داد: حوزه فرهنگی شهرداری حمیدیا اقدامات خوبی در حوزه نرم افزاری در زمینه ترویج فرهنگ و ورزش، انجام داده است که برگزاری برنامه های ورزشی جمعی مثل پیاده روی خانوادگی، برپایی مسابقات بین محلات و ... از جمله ان ها است.

شهردار حمیدیا در پایان اضافه کرد: امیدواریم در هشت ماهه ی باقی مانده از سال1399 علی الرغم تنگناهای مالی موجود، سه پروژه عمرانی را به بهره برداری برسانیم و کلنگ زنی و شروع عملیات احداث سه پروژه جدید را نیز داشته باشیم.