توضیحات شهردار حمیدیا در مورد برگزاری مسابقه عکاسی و نقاشی از بوستان ناجی شهر حمیدیا

توضیحات شهردار حمیدیا در مورد برگزاری مسابقه عکاسی و نقاشی از بوستان ناجی شهر حمیدیا

شهردار حمیدیا گفت: به مناسبت روزجهانی کودک مسابقه استانی نقاشی و عکاسی "پارک ناجی، نگین سبز شهر حمیدیا" برگزار می شود.

امیر شاکری، شهردار حمیدیا گفت: به مناسبت 16 مهرماه، روز جهانی کودک مسابقه استانی نقاشی و عکاسی "بوستان ناجی، نگین سبز شهر حمیدیا" ویژه رده سنی 6 تا 18 سال برگزار می شود.

او افزود: هدف از برگزاری این مسابقه ایجاد نشاط و سرگرمی بین کودکان و نوجوانان در ایام کرونا و معرفی پارک ناجی شهر حمیدیا به عنوان یکی از نمادها و محل های تاریخی و گردشگری استان یزد است.

شاکری ادامه داد: علاقمندان به شرکت در این مسابقه تا 30 مهرماه فرصت دارند تا تصویری از نقاشی یا عکاسی خود از این مجموعه تاریخی و گردشگری را به سه روش ارسال به پست الکترونیک به نشانی info@hamidia.ir ، ارسال به پیج اینستاگرام shahrdari_hamidia  و یا ارسال به شماره واتساپ 09913236620، به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

شهردار حمیدیا با بیان اینکه هنگام ارسال آثار نام و نام خانوادگی، سن و شماره تماس شرکت کننده باید قید شود، اظهارداشت: برای نفرات اول هر رشته دوچرخه، نفرات دوم تبلت، به نفرات سوم ده میلیون ریال وجه نقد اهدا خواهد شد،همچنین به قید قرعه به 10 نفر از شرکت کنندگان کارت هدیه دو میلیون ریالی اعطا می شود.

بوستان ناجی از زمره باغ های یزد در دوره قاجار است که در بلوار شهید دشتی شهر حمیدیا واقع شده و در فهرست آثار ملی کشور ثبت شده است.