اعلام نتایج نهایی مسابقه بزرگ نقاشی و عکاسی بوستان ناجی، نگین سبز شهر حمیدیا

اعلام نتایج نهایی مسابقه بزرگ نقاشی و عکاسی بوستان ناجی، نگین سبز شهر حمیدیا

انتظار به پایان رسید:
اعلام نتایج نهایی مسابقه بزرگ نقاشی و عکاسی بوستان ناجی ، نگین سبز شهر حمیدیا

از بین ۴۹۴ اثر ارسالی به دبیرخانه مسابقه نقاشی و عکاسی بوستان ناجی، نگین سبز شهرحمیدیا قریب به ۹۰ اثر به مرحله داوری مسابقه راه یافتند.

هیئت داوران آثار ارسالی را براساس ملاک هایی همچون هماهنگی با دنیای آشنای کودکان، اصالت اثر، توجه ویژه به خلاقیت و ایده پردازی اثر، زاویه دید متفاوت، فضاسازی ساده و صادقانه و ارتباط نقاشی با موضوع فراخوان، ارزیابی کردند.

هیئت داوران متشکل از؛ ساره احسنت(مدرس دانشگاه موسسه آموزش عالی هنر شیراز)، حسین معینی فر (مدرس دانشگاه موسسه آموزش عالی هنر شیراز) و امیر فتحعلی نژاد(مدرس نقاشی در خانه فرهنگ شیراز) پس از بررسی کلیه آثار و بازبینی آن ها، برندگان این مسابقه را اعلام کردند.

بر این اساس خانم مائده سادات بیدکی به عنوان نفر اول مسابقه نقاشی و عکاسی بوستان ناجی اعلام و برنده یک دستگاه دوچرخه شد.

اثر آقای سبحان حاتمی به عنوان اثر دوم معرفی و برنده یک دستگاه تبلت گردید.

همچنین اثر خانم الناز دهقانی زاده به عنوان سومین اثر منتخب هیئت داوران اعلام شد که به ایشان ده میلیون ریال وجه نقد اهدا می شود.

??نتایج قرعه کشی مسابقه نقاشی و عکاسی بوستان ناجی، نگین سبز شهر حمیدیا

مراسم قرعه کشی مسابقه بزرگ نقاشی بوستان ناجی، نگین سبز شهر حمیدیا صبح روز پنجشنبه ۲۲ آبان ماه به صورت زنده از طریق صفحه  اینستاگرام شهرداری حمیدیا برگزار شد.

در این بین نام خانم ها آرزو ایروانی(کد ۳۵۷)، آتنا خان بابائیان(کد ۱۰۴)، درسا زارع(کد ۰۱۱)، فاطمه دهقان چناری(کد ۰۲۴)، ندا دهقان منشادی(کد ۱۰۸)، مائده زارع(کد ۴۱۷)، خانم زینب نظری(کد ۱۷۶) و آقایان یوسف بمانی فخرآبادی(کد ۲۵۵)، امیر رضا یاوری(کد ۴۱۷) و کد ۴۹۱ به شماره ۳۴۶۸***۰۹۲۲ از گردونه قرعه کشی بیرون آمد و برنده کارت هدیه دو میلیون ریالی شدند.

برندگان قرعه کشی برای دریافت کارت هدیه خود می توانند بعد از هماهنگی تلفنی با در دست داشتن شناسنامه یا کارت شناسایی معتبر همراه با اثر خود به دبیرخانه مسابقه واقع در شهرداری حمیدیا مراجعه کنند.

با توجه به حضور پرشور کودکان و نوجوانان در مسابقه و ارسال آثار خلاقه و فاخر به دبیرخانه مسابقه، شهرداری حمیدیا در نظر دارد به صاحبان تعدادی از آثار برگزیده هدایایی به رسم یادگار اهدا نماید.

در روزهای آینده از طرف شهرداری حمیدیا با صاحبان این دسته از آثار تماس گرفته می شود.

شایان بذکر است که با توجه به شیوع ویروس کرونا و اعلام وضعیت قرمز در استان یزد، طبق مصوبه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا درب تمامی پارک و بوستان های استان بسته شد و از این لحاظ امکان مراجعه حضوری عکاسان به بوستان ناجی وجود نداشت. با توجه به محدود بودن تعداد آثار ارسالی به بخش عکاسی مسابقه، امکان داوری آثار این بخش به صورت مستقل فراهم نشد و لذا به عکاسان برتر هدایایی به رسم یادبود، داده خواهد شد.