۱۴۰۳/۰۴/۲۹

وجه تسمیه شهر حمیدیا

شهرداري حميديا در سال 1372 تأسيس و به نام استاندار فقيد یزد «مرحوم مهندس عبدالعلي حميديا» نامگذاري شد . لازم به ذکر است جمعیت شهر حمیدیا در حال حاضر حدود 50000 (پنجاه هزار) نفر میباشد.

بوستان ناجی حمیدیا

بوستان ناجی واقع در بلوار شهید دشتی حمیدیا

بوستان ناجی حمیدیا

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

برگزاری کلاس های آموزشی

مجتمع فرهنگی امام علی (ع)

اخبار و مقالات

اخبار و مقالات

شروع عملیات اجرایی دو ر برگردان بلوار شهید دشتی به گزارش روابط عمومی شهرداری حمیدیا، طهوری ناظر واحد عمران شهرداری حمیدیا اظهار داشت با توجه به ترافیک شدید در محدوده بریدگی اول بلوار شهید دشتی و آمار تصادفات بالا طرح اجرایی دور برگردان استاندارد و ایمن تهیه و در دستور کار قرار گرفت. در این راستا و به جهت کاهش ترافیک و رفاه حال شهروندان عملیات اجرایی طرح مذکور در حال اجرا می باشد.

ادامه مطالب
اخبار و مقالات

تسطیح و محوطه سازی مسجد صاحب الزمان رحمت آباد به گزارش روابط عمومی شهرداری حمیدیا، طهوری ناظر واحد عمران شهرداری حمیدیا اظهار داشت طرح اصلاح ترافیکی و اجرای پارکینگ خلیجی همچنین بهسازی محوطه جلوی مسجد صاحب الزمان رحمت آباد به زودی به‌اتمام خواهد رسید.

ادامه مطالب
اخبار و مقالات

آگهی تجدید مناقصه عمومی یک مرحله ای شهرداری حمیدیا در نظر دارد تجدید مناقصه عمومی تامین نیروی انسانی مورد نیاز امور اداری و خدماتی را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری تجدید مناقصه از دریافت اسناد تجدید مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت انجام خواهد شد.

ادامه مطالب
اخبار و مقالات

پیام تبریک شهردار حمیدیا  به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها, مراد علی الله وردی  شهردار حمیدیا در پیامی چهاردهم تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را به فعالان این عرصه تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی شهرداری حمیدیا، متن پیام شهردار به شرح زیر است؛ بسم الله الرحمن الرحیم چهاردهم تیر ماه که به نام روز شهرداری ها و دهیاری ها نامگذاری شده فرصت مغتنمی است تا بدینوسیله ضمن تبریک این روز به همه شهرداران و دهیاران و همچنین کارکنان خدوم و پرتلاش شهرداری ها و دهیاری های کشور، از زحمات شبانه روزی و خالصانه همکارانم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری تشکر نمایم که با تمام توان در این نهاد مردمی برای خدمت به مردم و مناسب سازی محیط جهت کار و فعالیت آنان، در حال تلاش و فعالیت هستند. در هر شهر و روستا رابطه مستقیمی بین مردم و این نهاد اجتماعی وجود دارد و هر چه این رابطه از استحکام و دوام بیشتری برخوردار باشد به نفع مردم و به نفع شهرداری خواهد بود چرا که هر چه که شهرداری‌ها و دهیاری‌ها بتوانند در عرصه خدمت رسانی به مردم و عمران و آبادانی شهرها و روستاها به وظایف خود به شکل بهتری عمل کنند قطعاً تأثیر این خدمات به صورت مستقیم متوجه مردم خواهد بود و البته تحقق این مهم نیز در گرو همکاری مردم و نیز همکاری بین دستگاهی است. در پایان برای همه همکاران توفیق روز افزون و سلامتی از درگاه خداوند متعال آرزومندم و امیدوارم با همت کارکنان شهرداری ها و دهیاری ها، فردائی بهتر در انتظار شهرها و روستاهایمان باشد. مراد علی الله وردی شهردار حمیدیا

ادامه مطالب
اخبار و مقالات

آگهی تجدید مناقصه عمومی یک مرحله ای شهرداری حمیدیا در نظر دارد تجدید مناقصه عمومی حفاظت فیزیکی پارکها(حفاظت از اموال، تاسیسات، تجهیزات پارکها و نگهبانی، انتظامات و امنیت پارکها )و اماکن متعلق به شهرداری و بازرسی‌ و اجرائیات(تخلفات ساختمانی و غیره )سطح شهر حمیدیا را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری تجدید مناقصه از دریافت اسناد تجدید مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت انجام خواهد شد.

ادامه مطالب

تمامی حقوق برای “شهرداری حمیدیا” محفوظ است.

آدرس و تلفن

  • آدرس : یزد – شهر حمیدیا – بلوار سردار شهید حاج حسن دشتی – خیابان شهید نصرا… جعفری – شهرداری حمیدیا
  • سامانه پیامک : 3000101124
  • تلفن: 38222283-035
  • نمابر : 38222282-035
  • رایانامه : info@hamidia.ir
Template Design:Dima Group